nieuws

Voorronde Nederlands Techniekkampioenschap in Damwoude

Op 4 mei 2010 wordt in Damwoude een voorronde van het Nederlands Techniek Kampioenschap georganiseerd voor jeugdvoetballers in de leeftijdcategorie 7 t/m 14 jaar. De organisatie is in handen van Sportpartners, in samenwerking met Broekster-Wâlden.

De organisatie
Moves & Skills 2010 is het officiële Nederlandse techniekkampioenschap voetbal. Moves & Skills is bij veel jongeren wel bekend van het Tros programma ZAPPsport op de zaterdagmorgen. Er worden door het hele land, verspreid over het hele jaar voorrondes gehouden. Op 31 oktober is de landelijke finaledag op het Nationale Sportcentrum Papendal te Arnhem. De uiteindelijke hoofdprijs is een reis van twee dagen naar Manchester United!

Het dagprogramma
De start is ’s morgens om 9 uur. In kleine groepjes worden techniektrainingen gegeven. De trainingen zijn samengesteld door Rene Meulensteen, de assistent trainer van Alex Ferguson bij Manchester United. De trainingen worden verzorgd door trainers van Sportpartners en clubtrainers van Broekster-Wâlden. Al deze trainers zijn speciaal hiervoor opgeleid door een techniektrainer van de Rene Meulensteen Academy.
Na de lunch zijn er ’s middags oefen- en wedstrijdvormen waarbij uitsluitend zal worden gelet op de techniek. Alle kinderen die mee doen gaan moves & skills aanleren: alle voetballers zijn welkom en niet alleen maar “de goeie”. Zo rond half 4 wordt het programma afgesloten met de prijsuitreiking.

Aanmelding
Deelname kost 40 euro. Je krijgt daarvoor onder andere een shirt en een voetbal, die je beide mee naar huis mag nemen. Verder krijgt iedere deelnemer een techniekdiploma, een beeldje en een exemplaar van het voetbalblad “Elf”. Uiteraard krijgt men ook een lunch tussen de middag.
Je kunt je aanmelden via de site www.moves-skills.nl (Je kunt hier de locatie Damwoude kiezen). Op deze site staat nog veel meer informatie over deze dag!
Je hoeft niet beslist lid te zijn van een voetbalclub om mee te doen. Er kunnen maximaal 100 jeugdspelers meedoen: wacht daarom niet te lang met aanmelden!