Kantinediensten week 16

ONS SNEEK Kantine Diensten
Week Dienst:Rene Sinnema

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger.
Een dienst wijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC.
Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende team er voor dat deze spelers er zijn.
De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende van de KC.

Dinsdag 17 april
Activiteit
18:45 ONS Sneek 5-Minnertsga 3
19:30 ONS Sneek VR2-Leeuwarder Zwaluwen VR1
BARDIENST
Tijd
18.15 tot 21.30 uur-Rene Sinnema
Om 21.30 uur kan Gerjan of Fred het overnemen

Woensdag 18 april
Activiteit:Trainingsavond +3 Wedstrijden
18:30 ONS Sneek JO11-1-Oerterp JO11-1
18:45 ONS Sneek JO13-3-Makkum JO13-2
19:00 ONS Sneek MO15-1-Black Boys MO15-1
BARDIENST
Tijd
18.00 uur tot 22.30 Fred Meester
Sluiten:Gerjan Teunis

Donderdag 19 april
Activiteit Trainingsavond
18:30 ONS Sneek JO13-2 QVC JO13-1G
BARDIENST
Tijd
19.00 uur tot 22.30 uur Fred Meester
Sluiten:Klaas Uil / Harm de Wagt

Vrijdag 20 april
Activiteit:Klaverjassen
BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE
19.30 uur tot 23.30 uur Peter Ypma en Lia vd Velde

Wedstrijd Programma Zaterdag 21 april
Aanvang wedstrijd:
09:00 ONS Sneek JO13-2-Walde De JO13-1
09:00 ONS Sneek JO13-3-Joure SC JO13-5
10:15 ONS Sneek JO11-4-Makkum JO11-3
10:30 ONS Sneek JO17-1-Drachtster Boys JO17-1
10:30 ONS Sneek JO13-1-Hoogezand JO13-1
12:15 ONS Sneek 2-DZOH 2
12:30 ONS Sneek 4-Waterpoort Boys 4
12:30 ONS Sneek JO19-2-EBC/Delfstrahuizen JO19-1
14:30 ONS Sneek 3-Joure SC 3
14:30 ONS Sneek 5-SC Bolsward 3
16:30 ONS Sneek 1 – Harkemase Boys1
KANTINEDIENSTEN
Kantine openen 08.00 Renee Stelwagen
08.00 – 12.00 Renee Stelwagen
09.00 – 12.00 Geert Sibma
09.00 – 12.00 Britt Buma
12.00 – 14.30 Anja v/d Beld
14.30 – 18.30 Boukje Kloosterman
14.30 – 18.30 Dinie Visser
14.30 – 18.30 Hetty Visser
18.00 – 21.00 ONS 4
18.00 – 21.00 ONS 4
15.30 – 21.00 Rene Sinnema
Keuken 11.00 – 18.00 Marcel v/d Beld
Keuken 14.30 – 17.30 Anja v/d Beld
Keuken 14.30 – 17.30 Aniek Zwaan
Sluitdienst:Rene Sinnema

Skihut / Hamburgertent
Openen om 15.15 uur
Skihut: Familie Jellema
Extra Tapinstallatie:Familie Hofman

Hamburgertent
Tjardo de Graaf
Speler ONS 2
Speler ONS 2
Dave Ruis