Kantinediensten week 20

ONS SNEEK Kantine Diensten                  

Weekdienst week 20: Marcel en Anja

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger.
Een dienstwijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC. Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende  team er voor dat deze spelers er zijn.De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende  van de KC.

Maandag 13 mei
Activiteit             GEEN
Dinsdag 14 mei
Activiteit             GEEN
Woensdag 15 mei
Activiteit             Trainingsavond
19.30  uur tot 22.30         Fred Meester
Sluiten                 Gerjan Teunis
Donderdag 16 mei
Activiteit             Trainingsavond
19.00 uur tot 22.30 uur  Fred Meester
Sluiten Klaas Uil
Vrijdag 17 mei
Activiteit             GEEN

Wedstrijd Programma Zaterdag 18 Mei
Aanvang wedstrijd:
9:00       ONS Sneek JO13-2          Drachtster Boys JO13-3
9:00       ONS Sneek JO11-1          Bergum BCV JO11-1
9:00       ONS Sneek JO10-2          Lemmer JO10-1
9:00       ONS Sneek JO8-1            Woudsend JO8-1
10:30     ONS Sneek JO10-1          SC Bolsward JO10-1
10:30     ONS Sneek JO9-1            Blauwhuis JO9-1
10:30     ONS Sneek JO17-2          SC Bolsward JO17-4
11:45     ONS Sneek 2                   ONS Sneek 2 -Winsum
12:30     ONS Sneek JO13-1          FC Emmen JO13-2
12:30     ONS Sneek JO15-2          Delfstrahuizen JO15-1
14:30     ONS Sneek JO19-2          DWP JO19-1
14:30     ONS Sneek                       DVS’33 Ermelo

Kantinediensten zaterdag 18 mei
Kantine openen 8.00     Nel Mann
BAR 09.00 – 12.00             Nel Mann
BAR 09.00 – 12.00             Jacob Schaper
BAR 09.00 – 12.00             Roelien de Jong
BAR 12.00 – 16.00             Baukje Kloosterman
BAR 12:00 – 14:00             Hilda Roskam
BAR 14.00 – 19.00             Leo de Wagt
BAR 14.00 – 19.00             Cor de Wolf
BAR 14.30 – 19.00             Nicky ( dochter van Cor de Wolf )

Keuken 11.30 – 18:30     Martin Halbertsma
Keuken 12.00 – 15:30     JO 13-1 ( 2 Ouders )
Keuken 15.30 – 18.00     JO 15-1 ( 2 Ouders )

Sluitdienst          Marcel en Anja vd Beld