Kantinediensten week 46

ONS SNEEK Kantine Diensten    WEEK 46

Weekdienst 46 Marcel en Anja

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger. Een dienstwijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC. Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende  team er voor dat deze spelers er zijn. De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende  van de KC.

Maandag 11 November
19:30     Jong ONS – SC Heerenveen O 19

BARDIENST
18.30 uur tot 22.00 uur  Marcel en Anja

Dinsdag 12 November
Activiteit             GEEN

Woensdag 13 November
Activiteit             Trainingsavond

BARDIENST
19.30  uur tot 22.30         Fred Meester
Sluiten Gerjan Teunis

Donderdag 14 November
Activiteit             Trainingsavond

BARDIENST
19.00 uur tot 22.30 uur  Fred Meester
Sluiten  Klaas Uil

Vrijdag 15 November
19:30     ONS Sneek 2 – Makkum 1            Bekerwedstrijd

20:30     KLAVERJASSEN

BARDIENST
18.30 uur tot 23.30 uur  Peter Ypma, Lia vd Velde en Roelien de Jong

Wedstrijd Programma Zaterdag 16 November                

Aanvang wedstrijd:

09:00     ONS Sneek JO9-1            SC Bolsward JO9-3
09:00     ONS Sneek JO8-1            SWZ Boso Sneek JO8-
10:30     ONS Sneek JO17-2          SC Bolsward JO17-3
10:30     ONS Sneek JO15-1          Heerenveense Boys JO15-1G
10:30     ONS Sneek JO13-1          SML JO13-1
12:15     ONS Sneek JO19-1          Urk JO19-1
14:30     ONS Sneek 5                     Tzummarum 2
14:30     ONS Sneek JO19-2          SDS JO19-2
15:00     ONS Sneek                        ODIN 59
17:30     BENEFIET WEDSTRIJD SIPKO LAANSMA

KANTINEDIENSTEN
Kantine openen 8.00     Nel Mann
BAR 09.00 – 12.00             Nel Mann
BAR 09.00 – 12.00             Wieleke ten Napel
BAR 09.00 – 12.00             Marleen Castillo ( neemt dit van Henriette over )
BAR 11.45 – 14.30             1 Ouder JO13-1 Nienke
BAR 12.00 – 16.00             Boukje Kloosterman
BAR 14.30 – 18.30             ( JO 12-1 )Dhr van Geesteren
BAR 14.30 – 18.30             Sjouke Snip ( vriendin van Cor de Wolf )
BAR 18.30 – 23.30             Peter Ypma
BAR 18.30 – 23.30             ????

Keuken 11.30 – 18:30     Martin Halbersma
Keuken 12.00 – 15:00     1 Ouder JO13-1 Hennie
Keuken 15.00 – 18.30     Joost Buma en Tjerk Nauta  (JO17-2)
Keuken 18.30 – 21.30     Jakco Leeuwenkamp
Sluitdienst         Peter Ypma