Kantinediensten week 46

ONS SNEEK Kantine Diensten
Week Dienst:Rene Sinnema

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger.
Een dienst wijziging moet je altijd doorgeven aan de week dienstdoende van de KC.
Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende team er voor dat deze spelers er zijn.
De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende van de KC.

Maandag
Activiteit GEEN
DIENST BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE

Dinsdag
Activiteit GEEN
DIENST BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE

Woensdag 15 November
Activiteit Trainingsavond
DIENST BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE
19.30 uur tot 22.30 Fred Meester
Sluiten:Gerjan Teunis

Donderdag 16 November
Activiteit Trainingsavond
DIENST BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE
19.00 uur tot 22.30 uur Fred Meester
Sluiten:Klaas Uil / Harm de Wagt

Vrijdag 17 November
Activiteit Klaverjassen
DIENST BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE: Peter Ypma en Lia vd Velde
19.30 uur tot 23.30 uur

Zaterdag 18 November
Wedstrijdprogramma
09:00 ONS Sneek JO13-2-SC Bolsward JO13-3
09:00 ONS Sneek JO11-2-Oeverzwaluwen JO11-1
09:00 ONS Sneek JO9-1-Workum JO9-1
09:00 ONS Sneek JO9-3-Stormvogels’64 JO9-1G
09:00 ONS Sneek MO15-1-Minnertsga/St.Jacob MO15-1
10:15 ONS Sneek JO11-3-Makkum JO11-2
10:30 ONS Sneek JO15-1-GVAV-Rapiditas JO15-2
10:30 ONS Sneek JO15-2-Harlingen JO15-1
11:30 ONS Sneek MO13-1-ST Tollebeek/Nagele MO13-1
12:30 ONS Sneek JO19-1-Olde Veste’54 JO19-1
12:30 ONS Sneek JO17-2- EBC/Delfstrahuizen JO17-1
12:30 ONS Sneek VR2-ST ONT/Rottevalle VR1
14:30 ONS Sneek JO19-2-LSC JO19-2 (oefenw.)
15:00 ONS Sneek VR1-ASC ’62 VR1
BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE
BAR OPENEN 8.00 Paul Buma
BAR 09.00 – 12.00-Paul Buma
BAR 09.00 – 12.00-Saskia Buma
BAR 09.00 – 12.00-Britt Buma
BAR 12.00 – 15.00-Tjalling Tjalsma
BAR 12.00 – 15.00-Martine Visser
BAR 13.15 – 13.30 Pauze wedstrijd JO19-1 -Saskia Buma
BAR 15.00 – 19.00-Paul Buma
Keuken 11.00 – 15.00-Dave Ruis
Vanaf 15 uur warme hap aan de bar te verkrijgen.
Sluitdienst:Paul Buma