Kantinediensten week 7

Week Dienst Fabian Visser

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger. Een dienstwijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC. Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende  team er voor dat deze spelers er zijn. De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de weekdienstdoende  van de KC.

Maandag            11 februari
Activiteit             GEEN

Dinsdag               12 februari
Activiteit             GEEN

Woensdag          13 februari
Activiteit             Trainingsavond
19.30  uur tot 22.30         Fred Meester
Sluiten Gerjan Teunis

Donderdag         14 februari
Activiteit             Trainingsavond
19.00 uur tot 21.30 uur  Fred Meester
Sluiten  Klaas Uil

Vrijdag                 15 februari
Activiteit             KLAVERJASSEN
18.30 uur tot 23.30 uur  Peter Ypma en Lia vd Velde

Wedstrijd Programma Zaterdag 16 februari
Thuis
09:00 ONS Sneek JO11-2   Heerenveen JO11-5
09:00 ONS Sneek JO10-2  Joure SC JO10-3
10:30  ONS Sneek JO17-2  Woudsend JO17-1
10:30  ONS Sneek JO15-2  Irnsum JO15-1
12:30  ONS Sneek 3             SDS 3
12:30  ONS Sneek JO19-1   Be Quick D JO19-1
14:30  ONS Sneek 4              SC Bolsward
15:00  SVO Sneek VR1         Winsum VR1
Uit
10:15   DZC’68 JO13-1G        ONS Sneek JO13-1
11:15    Makkum JO9-1          ONS Sneek JO9-1
12:15    QVC JO19-1                ONS Sneek JO19-2
12:30   Heerenveen JO11-2   ONS Sneek JO11-1
12:45   HZVV JO17-1              ONS Sneek JO17-1
13:15    Harkemase Boys 2     ONS Sneek 2
14:30   Harkemase Boys        ONS Sneek
14:45   Frisia JO15-1               ONS Sneek JO15-1

10:45   Geel Wit MO13-1        SVO Sneek MO13-1
14:30   Balk VR1                      SVO Sneek VR2
15:15    Heerenveen MO15-1 SVO Sneek MO15-2

Bij SWZ
11:00    SVO Sneek MO15-1  SC Bolsward MO15-1
11:30    SVO Sneek MO11-1   SJO RVC MO11-1

KANTINEDIENSTEN Zaterdag 16 februari
Kantine openen 8.00         Marcel en Anja
BAR 09.00 – 12.00              Marcel vd Beld
BAR 09.00 – 12.00              Anja vd Beld
BAR 12.00 – 15.00               Tjalling Tjalsma
BAR 13.15 – 13.30                Josette de Haan / Rob vd Werf (koffie)
BAR 15.00 – 19.00               Fabian Visser
Keuken 11.00 – 15:00          Dave Ruis
Keuken 11.30 – 14.30          Wieger Fokkema
Sluitdienst                            Fabian Visser