Nieuws

Samen Vitaal Vooruit
ONS Sneek

O.N.S. Veiling (10 maart): overzicht Veiling-kavels (update 5 maart)

De Business Club ONS Sneek, heeft een voorlopig overzicht vrijgegeven van tot nu toe verzamelde kavels voor de O.N.S. Veiling van 10 maart a.s.

Een aantal prachtige en aantrekkelijke prijzen, voor elk wat wils: vakantieverblijven in binnen- en buitenland, reizen, voetbalwedstrijden, voetbalshirts, eten en drinken, materialen, kleding, sportieve en culturele ontmoetingen uw eigen moment in de Business Club, op de fiets over het Oosterdijk, boeken, gereedschappen, inzet van onze vaklieden (onze sponsoren) in uw bedrijf of voor privé en nog veel en veel meer. Tussen de bedrijven door is het DJ Patrick Vlap die de muzikale omlijsting zal verzorgen. Reserveer alvast de 10e maart.

Onderstaand het voorlopige overzicht van de kavels (kavels aanmelden kan uiteraard nog steeds, dit bij de bestuursleden van de O.N.S. Sneek Business Club):

ONS Sneek Kavels veiling 2018  (Update 5 maart 01:00 uur).

Delen