Voorlopige Team-indeling Jeugd seizoen 2018-2019 (UPDATE)

Bijgaand de voorlopige teamindeling voor 2018-2019. Deze is tot stand gekomen na overleg tussen trainers, jeugdcoördinatoren en leiders. De indeling is nog voorlopig, in de zomerperiode en in de aanloop naar het nieuwe seizoen kunnen er nog wijzigingen worden doorgevoerd.

De Meidenteams volgen (via SVO Sneek) z.s.m.!

ONS Sneek JO19-1

Ruben Pijlman (k)

Pieter Abe de Jong

Eelke Faber

David Bergsma

Koen Kribben

Martijn Feenstra

Gerhard Potma

Arjen van Brug

Chiel Visser

Peter Hogerwerf

Tom Leeuwenkamp

Glenn Buma

Raoul Kalteren

Sander Koning

Wessel van Netten

Leon van der Werff

Luc Leeuwenkamp

Dirk Baron (k)

Maarten van Loon

ONS Sneek JO19-2

Keeper uit JO19-1

Rene Meinema

Thijs Bleeker

Stefan Walstra

Patrick Haitjema

Chris Haitjema

Justus Kransen

Gideon Vita

Jesse Koops

Ahmed Alsala

Allart Engelsma

Tijn Groninger

Mathijs Bakker

Marco Dijkstra

Jurjen Flikkema

Patrick van der Werf

Andre Boersma

ONS Sneek JO17-1

Frits Tijm (k)

Milan Schreuder (k)

Feike Douwe Zijlstra

Gerrit de Ruiter

Patrick Bloemsma

Mats Groninger

Gijs Zuidema

Stijn de Vries

Jorn Dijkstra

Liam van der Meer

Lars van der Brug

Martijn de Rooij

Jan Rein Boelsma

Wilco Folkerts

Sander Wolthuizen

Redmer Veldhuis

ONS Sneek JO17-2

Keeper van JO17-1

Tycho Groenendijk

Sander van der Velde

Sjoerd van der Werff

Douwe Sybesma

Joep de Vries

Nathan Nauta

Pascal Dijkstra

Wisse Schulz

Fenna Meijer

Huub de Vries

Simon Dijkstra

Sidad Ghazi

ONS Sneek JO17-3

Djay Smit

Jasper Dijkstra

Lenhart Keizer

Luca Horst

Ruben van Tricht

Noah Postma

Tristan Kuiken

Mark de Boer

Michael Feenstra

Jesper Groenia

Anco Uil

Khalil Ali

ONS Sneek JO15-1

Anne Henk Dotinga

Rutger Portena

Mitchell Keller

Daniel Kroontje

Sybrand Veldhuis

Arjen Stremler

Mervin Jellesma

Ruben Cuperus

Jorren Stegenga (k)

Quinten van Geerenstein (k)

Bauke Rijpma

Lennard ten Napel

Harmen Boelsma

Sander Stevens

Gudata Mame

Danko Minnema

ONS Sneek JO15-2

Keeper uit JO15-1

Sakaria Mokhtar

Simon Abrehaley

Thomas Otten

Tieme Koops

Max Ewen

Evert Noorderwerf

Damian Walta

Rudy Meinema

Rutger Minnesma

Tjerk Nauta

Jurre Antonides

Jesse de Ridder

ONS Sneek JO15-3

Joost Buma

Wieger Fokkema

Joran Schaper (k)

Ruben Ipema

Jesper Prins

Ellard van der Schoot

Armando Vogelsang

Bernard Molenaar

Wytze Meijer

Jay Lang (k)

Bart van der Werff

Djurre van Dijk

Bing Vermaning

Riley Groeneveld

Ids Warmerdam

Jonathan Castillo

ONS Sneek JO13-1

Jens Nugteren (k)

Roelof Bergsma

Mink Reekers

Jelte Priem

Sander van Netten

Ditmer Oppedijk

Seth Schuil

Jesse de Vries

Levi Kiewiet

Martijn van Beenen

Riemer de Haan

Liam Noordergraaf

Jesse Annema

Dylan Scholten

ONS Sneek JO13-2

Justin van der Werf

Anna de Vries

Milan Kosic

Jay Schuil

Tim Klein Wassink

Wytze ten Napel

Timon Prins

Stijn Graafsma

Brent Antonides

Hidde Nauta (k)

Jamil Bakr

Olaf Jaarsma

ONS Sneek JO13-3

Jayden Hidalgo

Nils van Delden

Tim de Vries

Ricardo Bosgraaf

Eise Lukkien

Sven Broeders

Siemon Koster

Alan Hekelo

ONS Sneek JO11-1

Pieter Engberts (k)

Nando van der Heide

Jesse Graafsma

Nick Draaisma

Lucas Flisijn

Rayen Neumann

Tim Krikke

Yanniek Hoogstra

Xenne Koehoorn

Jesper van der Sluis

ONS Sneek JO11-2

Quince van der Land

Sem Klein

Thijs van Trigt

Coert Baanstra

Lucas Otten

Norah ten Brink

Jordan Vallack

Twan Tigchelaar

Jayden Leemker

Xavi van Geerenstein (k)

Daan Jaarsma

ONS Sneek JO10-1

Beau van der Kooi

Sem de Vries

Everon Pibia

Jurre Overdijk

Naut Krikke

Sven Tjepkema (k)

Swen Pueper

ONS Sneek JO10-2

Sil van der Pol

Kaya Boyacioglu

Mark Weening

Ruben Hoek

Hamza Ali

David Minnema

Arlon Hoekstra

Dijebril Comara

ONS Sneek JO10-3

Everon Bolem

Roan Bakker

Dilan van der Land

Theo Side de Vries

Rayen van der Veen

Hugo Veenstra

Sido Zwaan

Willem Oostra

ONS Sneek JO9-1

Mick Halbersma

Maurin Wiersma

Ricardo Molenaar

Boaz Rienstra

Jan Aize Schuurman

Jorn Blankhorst

Jurre de Groot Boersma

ONS Sneek JO8-1

Wauter Bouma

Marijn Adema

Silvan de Jonge

Aiko Vlap

Milan Hofman