Bekerprogramma ONS teams (KNVB District Noord)

De KNVB District Noord heeft in concept het programma bekend gemaakt voor de poule-fase van de beker.

Voor de deelnemende teams van ONS Sneek ziet het programma er vooralsnog als volgt uit:

Zaterdag 2 september 2017

De Walde 2 – ONS Sneek 2

ONS Sneek 3 – SWZ Boso Sneek 2

ONS Sneek 4 – SC Joure 5

SWZ Boso Sneek 3 – ONS Sneek 5

ONS Sneek JO19-1 – Olde Veste’54 JO19-1

LSC 1890 JO19-2 – ONS Sneek JO19-2

LSC 1890 JO17-1 – ONS Sneek JO17-1

ONS Sneek JO17-2 – SWZ Boso Sneek JO17-2

ONS Sneek JO17-3 – Workum JO17-2

ONS Sneek JO15-1 – SC Franeker JO15-1

ONS Sneek JO15-2 – LSC 1890 JO15-2

Workum JO15-3 – ONS Sneek JO15-3

ONS Sneek JO13-1 – LSC 1890 JO13-1

Frisia JO13-4 – ONS Sneek JO13-2

ONS Sneek JO13-3 – Oldeboorn JO13-1

Balk JO11-1 – ONS Sneek JO11-1

ONS Sneek JO11-2 – SJO Warga WWS JO11-2

Akkrum JO11-4 – ONS Sneek JO11-3

ONS Sneek JO11-4 – SC Joure JO11-5

ONS Sneek JO9-1 – SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-1

ONS Sneek JO9-2 – Waterpoort Boys JO9-1

ONS Sneek JO9-3 – SC Bolsward JO9-6

ONS Sneek VR2 – SC Rouveen VR1

ONS Sneek MO15-1 – QVC MO15-1

 

Zaterdag 9 september 2017

ONS Sneek 2 – Makkum 2

Waterpoort Boys 4 – ONS Sneek 3

Woudsend 2 – ONS Sneek 4

ONS Sneek 5 – HJSC 2

SC Emmeloord JO19-1 – ONS Sneek JO19-1

ONS Sneek JO19-2 – Blauw Wit’34 JO19-3

ONS Sneek JO17-1 – SC Franeker JO17-1

LSC 1890 JO17-2 – ONS Sneek JO17-2

Balk JO17-4 – ONS Sneek JO17-3

LSC 1890 JO15-1 – ONS Sneek JO15-1

ONS Sneek JO15-3 – CVVO JO15-3

Blauw Wit’34 JO13-1 – ONS Sneek JO13-1

ONS Sneek JO13-2 – SC Bolsward JO13-4

GAVC JO13-2 – ONS Sneek JO13-3

ONS Sneek JO11-1 – SWZ Boso Sneek JO11-1

Akkrum JO11-2 – ONS Sneek JO11-2

ONS Sneek JO11-3 – SWZ Boso Sneek JO11-5

Akkrum JO11-3 – ONS Sneek JO11-4

CVVO JO9-1 – ONS Sneek JO9-1

TOP’63 JO9-1 – ONS Sneek JO9-2

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 – ONS Sneek JO9-3

ONS Sneek VR1 – Heerenveense Boys VR1

Oranje Nassau VR3 – ONS Sneek VR2

ONS Sneek MO13-1 – SDS MO13-1

 

Woensdag 13 september

SDS MO13-1 – ONS Sneek MO13-1

 

Zaterdag 16 september 2017

VVI 2 – ONS Sneek 2

SC Joure 7 – ONS Sneek 3

VV Heeg 3 – ONS Sneek 4

ONS Sneek 5 – SC Joure 3

Heerenveen JO19-1 – ONS Sneek JO19-1

ONS Sneek JO19-2 – Heerenveense Boys JO19-3

ONS Sneek JO17-1 – Zeerobben JO17-1

ONS Sneek JO17-2 – Frisia JO17-2

SWZ Boso Sneek JO17-4 – ONS Sneek JO17-3

ONS Sneek JO15-1 – Zeerobben JO15-1

Frisia JO15-3 – ONS Sneek JO15-2

IJVC JO15-2 – ONS Sneek JO15-3

ONS Sneek JO13-1 – Leovardia JO13-1

SWZ Boso Sneek JO13-2 – ONS Sneek JO13-2

ONS Sneek JO13-3 – SWZ Boso Sneek JO13-5

ONS Sneek JO11-1 – NOK JO11-1

ONS Sneek JO11-2 – Frisia JO11-11

SC Joure JO11-6 – ONS Sneek JO11-3

ONS Sneek JO11-4 – SWZ Boso Sneek JO11-4

SJO RVC JO9-2 – ONS Sneek JO9-1

Akkrum JO9-2 – ONS Sneek JO9-2

ONS Sneek JO9-3 – Zeerobben JO9-3

ONS Sneek VR1 – Oranje Nassau VR1

ONS Sneek VR2 – Helpman VR1

Balk MO15-1 – ONS Sneek MO15-1

ONS Sneek 1 speelt op woensdag 23 augustus voor de landelijke betaalde beker in de 2e kwalificatie-ronde tegen DFS uit Opheusden.