Grote veilingavond 2021: Nieuwe veilingitems!

Hallo allemaal!

Weer even een korte update van de veilingcommissie. We hebben de afgelopen week weer een aantal bijzondere objecten mogen ontvangen. Supermooi, harstikke bedankt sponsoren!

Item 1: Weer een schitterende hoogvlieger, waterpret gegarandeerd!

Item 2: Zie jij jezelf al zitten in deze schitterende tuinset?

Item 3: Geen rapper Donnie of Donnie Brasco maar een gesigneerd shirt van niemand minder dan Donny van de Beek!

Naast deze prachtige items hebben we nog veel meer mooie items weten te verkrijgen!  Wat te denken van een dagje mee met het volgschip van de Sneker Paneen (unisex) regenponcho of een walking dinner voor 30 personen? Voor ieder wat wils! En het mooie is: op de grote veilingavond 22 oktober kun je bieden op je favoriete veilingitem en het ook nog bemachtigen. En daarmee help je niet alleen jezelf maar ook ONS Sneek en Spieren voor Spieren. Een klassieke win-win-win noemen we dat!

Meehelpen
Heeft u trouwens nog een leuk item liggen voor de veiling, wilt u een advertentie sponsoren in het veilingmagazine of wilt u anders meehelpen? U kunt contact opnemen met het veilingteam via veiling@onssneek.nl. ONS en Spieren voor Spieren stellen dit zeer op prijs!

Tot de 22e!