Indeling Jeugdteams ONS Sneek (2017-2018)

Competitie indeling Jeugdteams ONS Sneek. Definitief voor: JO19-1; JO17-1; JO17-2; JO15-1; JO13-1.

Voor de andere teams volgt de definitieve indeling per 1 september a.s.

De teams zwermen uit over de gehele provincie. Zullen vooral in de Sudwesthoek te bewonderen zijn; maar gaan ook landelijk, met name dan de noordelijke provincies in. Een enkel team gaat voor een aantal wedstrijden naar Flevoland / NOP.

—————————————————————————————————————————————————

Onder 19, JO19-1, 3e divisie D

Teams

 

Achilles 1894

ACV

Cambuur Leeuwarden

DVS’33 Ermelo

Excelsior’31

Hoogezand

HSC’21

Lelystad’67

Olde Veste’54

ONS Sneek JO19-1

Quick’20

Tubantia

 

Onder 19, JO19-2, 3e klasse 03

Blauw Wit’34 JO19-4

DWP JO19-1

Flevo Boys JO19-2

Gorredijk JO19-2

Heerenveense Boys JO19-3

Sc Joure JO19-4

Lemmer JO19-1

LSC 1890 JO19-3

ONS Sneek JO19-2

SJO EBC/Delfstrahuizen JO19-1

SJO RVC JO19-2

ST FC Meppel/Alcides JO19-3

 

Onder 17, JO17-1, 4e divisie H

Be Quick 1887 JO17-2

Blauw Wit’34 JO17-1

Drachtster Boys JO17-1

Heerenveen JO17-1

Leovardia JO17-1

LSC 1890 JO17-1

ONS Sneek JO17-1

SJO Bergum BCV Combinatie JO17-1

Veendam 1894 JO17-1

Velocitas 1897 JO17-1

Wildervank JO17-1

WVV JO17-1

 

Onder 17, JO17-2, 1e klasse 03

Balk JO17-1

CVVO JO17-1

Gorredijk JO17-1

Heerenveen JO17-2

Heerenveense Boys JO17-2

LSC 1890 JO17-2

ONS Sneek JO17-2

SJO EBC/Delfstrahuizen JO17-1d

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1

SJO RVC JO17-1

SWZ Boso Sneek JO17-2

 

Onder 17, JO17-3, 3e klasse 10

—————————————————————————————————————————

Balk JO17-4

Black Boys JO17-1

IJVC JO17-2

Nijland JO17-1

ONS Sneek JO17-3

Sc Bolsward JO17-3

Scharnegoutum’70 JO17-2G

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2

SWZ Boso Sneek JO17-3

De Walde JO17-1

Workum JO17-2

Woudsend 17-1

 

Onder 15, JO15-1, 3e divisie H

ACV JO15-1

DZOH JO15-1

Emmen JO15-1

GVAV Rapiditas JO15-2

Heerenveen JO15-1

Heerenveense Boys JO15-1

Hoogezand JO15-1

LSC 1890 JO15-1

ONS Sneek JO15-1

Urk JO15-1

WVV JO15-1

Zuidhorn JO15-1

 

Onder 15, JO15-2, 2e klasse 06

AVC JO15-1

Harlingen JO15-1

IJVC JO15-1

Makkum JO15-1

ONS Sneek JO15-2

Oosterlittens JO15-1

S.F. Deinum JO15-1

SC Bolsward JO15-2

Scharnegoutum’70 JO15-1

Workum JO15-2

Zeerobben JO15-1

 

Onder 15, JO15-3, 4e klasse 08

IJVC JO15-2

Sc Joure JO15-7

LSC 1890 JO15-5

NOK JO15-1G

ONS Sneek JO15-3

SC Bolsward JO15-6

Scharnegoutum’70 JO15-2G

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-3

ST SDS/Nijland JO15-2

Waterpoort Boys JO15-1

Workum JO15-3G

Woudsend JO15-1

 

Onder 13, JO13-1, 3e divisie H

ACV JO13-1G

Flevo Boys JO13-1

Frisia JO13-1

Heerenveense Boys JO13-1

HFC’15 JO13-1

Hoogezand JO13-1

SC Joure JO13-1

LSC 1890 JO13-1

Olde Veste’54 JO13-1

ONS Sneek JO13-1

Veendam 1894 JO13-1

Zuidhorn JO13-1

 

Onder 13, JO13-2, 2e klasse 06

Frisia JO13-3

IJVC JO13-2

Mulier JO13-1

ONS Sneek JO13-2

QVC JO13-1G

SC Bolsward JO13-3

Scharnegoutum’70 JO13-1

SDS JO13-1

SWZ Boso Sneek JO13-2

De Walde JO13-1

Workum JO13-2G

Zeerobben JO13-2

 

Onder 13, JO13-3, 3e klasse 12

Balk JO13-3

Heerenveen JO13-6

Heerenveense Boys JO13-6

SC Joure JO13-5

LSC 1890 JO13-4

LSC 1890 JO13-5

ONS Sneek JO13-3

Overzwaluwen JO13-2

SJO RVC JO13-2

SWZ Boso Sneek JO13-3

TOP’63 JO13-1

Woudsend JO13-1

 

Onder 11, JO11-1, 1e klasse 04

Akkrum JO11-1

SC Franeker JO11-1

Frisia JO11-3

Harlingen JO11-1

Heerenveense Boys JO11-1

Leovardia JO11-2

LSC 1890 JO11-1

ONS Sneek JO11-1

Scharnegoutum’70 JO11-1

SJO Warga/WWS JO11-1

SWZ Boso Sneek JO11-1

Zeerobben JO11-1

 

Onder 11, JO11-2, 3e klasse 07

Balk JO11-2

CVVO JO11-5

IJVC JO11-1

LSC 1890 JO11-4

ONS Sneek JO11-2

Sc Bolsward JO11-4

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2

SJO RVC JO11-4

Sleat JO11-1

SWZ Boso Sneek JO11-3

TOP’63 JO11-1

De Walde JO11-1

 

Onder 11, JO11-3, 4e klasse 019

Balk JO11-5G

Hielpen JO11-2

IJVC JO11-3

LSC 1890 JO11-8

Makkum JO11-2

ONS Sneek JO11-3

Sc Bolsward JO11-8

Scharnegoutum’70 JO11-2

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-3

SWZ Boso Sneek JO11-5

Workum JO11-4G

Woudsend JO11-3

 

Onder 11, JO11-4, 4e klasse 018

Akkrum JO11-4G

Black Boys JO11-1G

GAVC JO11-3G

IJVC JO11-4

Irnsum JO11-2

Sc Joure JO11-6

LSC 1890 JO11-9

ONS Sneek JO11-4

Oosterlittens JO11-3G

Sc Bolsward JO11-9

Scharnegoutum’70 JO11-3

SWZ Boso Sneek JO11-6

 

Onder 9, JO9-1, 2e klasse 04

Balk JO9-2

Creil JO9-1G

CVVO JO9-1

Ens JO9-1

Oeverwaluwen JO9-1

ONS Sneek JO9-1

SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-1

SJO RVC JO9-2

Reaal Dronten JO9-1

SWZ Boso Sneek JO9-3

SWZ Boso Sneek JO9-4

Workum JO9-2

 

Onder 9, JO9-2, 4e klasse 08

Hielpen JO9-1

IJVC JO9-4

LSC 1890 JO9-4

NOK JO9-2G

ONS Sneek JO9-2

QVC JO9-1

Scharnegoutum’70 JO9-2

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2

TOP’63 JO9-1

De Walde JO9-1G

Workum JO9-4G

Woudsend JO9-2

 

Onder 9, JO9-3, 4e klasse 09

AVV JO9-1G

SC Franeker JO9-3

Makkum JO9-2

Mulier JO9-1

Nijland JO9-2

ONS Sneek JO9-3

Oosterlittens JO9-2

Scharnegoutum’70 JO9-3

Stormvogels’64 JO9-1G

Tzum JO9-1

Waterpoort Boys JO9-1

Zeerobben JO9-3G

 

Meisjes onder 15, MO15-1, 2e klasse 03

Black Boys MO15-1

Franeker MO15-1

Frisia MO15-1

Harlingen MO15-1

Leovardia MO15-2

Minnertsga MO15-1

Mulier MO15-1

ONS Sneek MO15-1

QVC MO15-1

SJO Dronrijp Foarut Combinatie MO15-2

Zeerobben MO15-2

 

Meisjes onder 13, MO13-1, 2e klasse 02

Akkrum MO13-2

Espel MO13-1

GAVC MO13-1

Irnsum MO13-1

Sc Joure MO13-2

ONS Sneek MO13-1

SJO RVC MO13-1

Tollebeek MO13-1

Urk MO13-2

FC Wolvega MO13-1

Workum MO13-1