Jeugdteams presteren uitstekend in de beker

De jeugdteams van onze club die hebben meegedaan aan de KNVB beker competitie hebben uitstekend gepresteerd in de poule fase.

Door een aantal blessures bij het eerste elftal zijn de afgelopen weken door de hele opleiding heen spelers doorgeschoven naar hogere teams. Ondanks dat dit veel gevraagd heeft van de flexibiliteit van onze trainers en spelers in de diverse lichtingen, biedt een dergelijke situatie ook weer veel kansen. Voor een aantal van onze jeugdspelers bleek het doorschuiven uiteindelijk een prachtige mogelijkheid om zichzelf onder hogere weerstand te laten zien tegen in sommige gevallen zelfs 2 jaar oudere tegenstanders.

Bovendien hebben meerdere ONS o21 spelers de afgelopen weken hun debuut in ONS 1 gemaakt.

De deelname aan de KNVB beker biedt onze spelers een goede gelegenheid naast de competitiewedstrijden veel extra wedstrijden te spelen binnen de opleidingsvisie (doorschuiven van spelers, variatie in selecties, verschillende prikkels). We wensen alle spelers dan ook veel succes toe in de volgende rondes.

Hieronder de uitslagen.

Jo19-1

Sc Joure – ONS Sneek                                            1-2

ONS Sneek – Balk                                                   7-1

ONS Sneek – Sneek Wit Zwart                             7-1

Jo17-1

ONS Sneek – sc Bolsward                                     11-1

Sneek Wit Zwart –  ONS Sneek                            0-6

LSC 1890 – ONS Sneek                                          3-3

Jo17-2

ONS Sneek – GAVC                                                3-2

ONS Sneek – IJVC/Blauwhuis Jo17-1                  0-0

Jo15-1

ONS Sneek – sc Bolsward                                     5-0

Sneek Wit Zwart – ONS Sneek                             1-6

LSC 1890 – ONS Sneek                                          0-5

Jo15-2

ONS Sneek – LSC 1890                                          5-0

SJO RVLC – ONS Sneek                                         0-5

ONS Sneek – Sneek Wit Zwart                            3-0

Jo15-3

ONS Sneek – Scharnegoutum Jo15-1                  1-4

Tzum Jo15-1 – ONS Sneek                                     3-7

Jo13-1

LSC 1890 – ONS Sneek                                           2-3

ONS Sneek – sc Joure                                             3-0

ONS Sneek – sc Bolsward                                      4-2

Jo13-2

LSC 1890 Jo13-3 – ONS Sneek                               1-10

ONS Sneek – St SDS Nijland Jo13-1                      2-2

Sneek Wit Zwart Jo13-1 – ONS Sneek                  1-4

Jo13-3

ONS Sneek – SJO Oudega/HJSC/Heeg Jo13-2      17-1

Sc Joure – ONS Sneek                                             2-7

Balk – ONS Sneek                                                   4-9

De overige teams zijn eerder al gestart met de competitie.