Kantinediensten week 12

ONS SNEEK Kantine Diensten

Week Dienst:Peter Ypma

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger.
Een dienst wijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC.
Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende team er voor dat deze spelers er zijn.
De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende van de KC.
Maandag 19 maart
Activiteit:Trainers Activiteit Voetbal Acedemi. ( Marcel Frankena )
BARDIENST
Tijd
18.30 uur tot 21.30 uur Peter Ypma en Fred Meester

Dinsdag 20 maart
Activiteit GEEN
BARDIENST
Tijd

Woensdag 21 maart
Activiteit:Trainingsavond
BARDIENST
Tijd:
19.30 uur tot 22.30 Fred Meester
Sluiten:Gerjan Teunis

Donderdag 22 maart
Activiteit:Trainingsavond
BARDIENST
Tijd:
19.00 uur tot 22.30 uur Fred Meester
Sluiten:Klaas Uil / Harm de Wagt

Vrijdag 23 maart
Activiteit:Vergadering Club van 100
BARDIENST
Tijd:
19.30 uur tot 23.30 uur Peter Ypma / Paul Buma

Wedstrijdprogramma Zaterdag 24 maart
Aanvang wedstrijd:
09:00 ONS Sneek JO15-3-Joure SC JO15-7
09:00 ONS Sneek JO11-2-LSC 1890 JO11-3
09:00 ONS Sneek JO11-1-SWZ Boso Sneek JO11-1
09:00 ONS Sneek JO9-1-kkrum JO9-1
09:00 ONS Sneek MO15-1-MKV’29 MO15-1
10:15 ONS Sneek JO11-3-Oeverzwaluwen JO11-2
10:15 ONS Sneek JO9-4-Woudsend JO9-3
10:30 ONS Sneek JO17-1- Bergum BCV Combinatie JO17-1
10:30 ONS Sneek JO15-1-DZOH JO15-1
11:15 ONS Sneek MO13-1-Akkrum MO13-2
12:30 ONS Sneek JO19-1-DVS’33 Ermelo JO19-1
12:30 ONS Sneek JO17-2-Heerenveen JO17-2
12:30 ONS Sneek VR2-Be Quick D VR2
13:00 ONS Sneek JO15-2-Joure SC JO15-5
14:30 ONS Sneek 3-Balk 3
14:30 ONS Sneek JO17-3- Oudega/HJSC/Heeg JO17-2
14:30 ONS/SWZ Sneek VR3-DWP VR2
15:00 ONS Sneek VR1-ACV VR1
BAR DIENST
Tijd:
Kantine openen 08.00: Paul Buma
09.00 – 12.00 Paul Buma
09.00 – 12.30 Doede de Jong
09.00 – 12.30 Lia vd Velde
12.30 – 16.30 Dinie Visser
12.30 – 16.30 Hetty Visser
16.30 – 19.00 Fabian Visser
Keuken 12.00 – 17.30 Dave Ruis
Sluitdienst:Fabian Visser