Kantinediensten week 14

ONS SNEEK Kantine Diensten
Week Dienst:Marcel en Anja

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger.
Een dienst wijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC.
Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende team er voor dat deze spelers er zijn.
De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende van de KC.

Dinsdag 3 april
Activiteit: Oefenwedstrijd
19:30 ONS Sneek JO19.1-LSC JO19.1 Veld 4

Woensdag 4 april
Activiteit:Voetbal Academie
13.30 uur tot 17.30 uur :Taapke de Heij en Maaike Stienstra

19.30 uur tot 22.30 Fred Meester
Sluiten :Gerjan Teunis

Donderdag 5 april
Activiteit:Trainingsavond
BARDIENST
Tijd
19.00 uur tot 22.30 uur Fred Meester
Sluiten:Klaas Uil / Harm de Wagt

Vrijdag 6 april
Activiteit:Toiletpapier actie ( jeugd )
45 + voetbal.
BARDIENST
Tijd DIENSTDOENDE
18.00 uur tot 23.30 uur Marcel en Anja.

Wedstrijd Programma Zaterdag 7 april.
Aanvang wedstrijd:
09:00 ONS Sneek JO9-1-Irnsum JO9-1 Veld-Veld-2
09:00 ONS Sneek JO13-2-LSC 1890 JO13-3 Veld 1
09:00 ONS Sneek JO11-1-Oerterp JO11-1 Veld -2
09:00 ONS Sneek MO15-1-Harlingen MO15-1 Veld-4
10:15 ONS Sneek JO13-3-Makkum JO13-2 Veld -3
10:15 ONS Sneek JO11-4-Oosterlittens JO11-2 Veld -2
10:30 ONS Sneek JO15-2-Blauw Wit ’34 JO15-3 Veld-1
12:15 ONS Sneek 2-Staphorst 2 Veld -1
12:30 ONS Sneek 4-Sleat 2 Veld-3
12:30 ONS Sneek JO19-2-SJO DFC JO19-2 Veld-4
14:30 ONS Sneek 5-Wykels Hallum 4 Veld-3
14:30 ONS Sneek JO17-3-Blauw Wit ’34 JO17-5 Veld-4
15:00 ONS Sneek-ASWH – Veld 1
KANTINEDIENSTEN
Kantine openen 08.00 Peter Ypma
08.00 – 12.00 Peter Ypma
08.00 – 12.00 ONS 4
08.00 – 12.00 ONS 4
12.00 – 16.00 Boukje Kloosterman
12.00 – 14.30 Sabine de Wagt
14.30 – 19.00 Douwe Sikma
14.30 – 19.00 Ria Sikma
14.30 – 19.00 Speler ONS 2.
Keuken 11.00 – 14.30 Dave Ruis
Keuken 14.30 – 18.00 Jakco Leeuwenkamp
Keuken 14.00 – 17.30 Tjardo de Graaf
Keuken 14.00 – 17.30 Hetty Visser ( junior )
Sluitdienst:Douwe en Ria Sikma