Kantinediensten week 40

Weekdienst: Marcel en Anja vd Beld

Wanneer iemand geen dienst kan doen zorgt hij/zij zelf voor een vervanger.                     

Een dienst wijziging moet je altijd door geven aan de week dienstdoende van de KC.                   

Wanneer er spelers staan ingedeeld zorgt de leider van het betreffende  team er voor dat deze spelers er zijn.                     

De leider wijst zelf twee spelers aan en geeft de namen door aan de week dienstdoende  van de KC.               

Woensdag 30 september               

Activiteit : Trainingsavond        

BARDIENST               

Tijd                 

19.30  uur tot 22.30            Fred Meester            

Sluiten: Gerjan Teunis  ( ONS 4 )          

Donderdag 1 oktober                     

Activiteit : Trainingsavond        

BARDIENST               

Tijd                 

19.00 uur tot 22.30 uur     Fred Meester            

Sluiten :   Klaas Uil        

Vrijdag 2 oktober                 

Activiteit        GEEN  

BARDIENST               

Tijd     DIENSTDOENDE      

18.30 uur tot 23.30 uur                 

Wedstrijd Programma Zaterdag 3 oktober                     

Aanvang wedstrijd:             

09:00 ONS Sneek JO13-3   EBC JO13-1G

09:00 ONS Sneek JO9-1     Delfstrahuizen JO9-1

09:00 ONS Sneek JO9-2     SDS JO9-2

09:00 ONS Sneek JO8-2     SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3

09:20 ONS Sneek JO7-1     GAVC JO7-1

09:40 ONS Sneek JO7-1     FVC JO7-1

10:30 ONS Sneek JO15-1   Be Quick ’28 JO15-1G

10:30 ONS Sneek JO12-1   FVC JO12-1

10:30 ONS Sneek JO12-2   SC Bolsward JO12-2

12:15 ONS Sneek O23-1    DZC ’68 O23-1

12:30 ONS Sneek JO15-2   Blauw Wit ’34 JO15-2

14:30 ONS Sneek 4 Scharnegoutum’70 3

14:30 ONS Sneek JO17-3   ST SDS/Nijland JO17-2

15:00 ONS Sneek     HZVV

KANTINEDIENSTEN                        

         

Kantine openen 8.00          Jacob Schaper.          

BAR 09.00 – 12.00    Jacob Schaper           

BAR 09.00 – 12.00    Roelien de Jong        

BAR 12:00 – 15:00   Hetty Visser   

BAR 12.00 – 15.00    Rianne Nauta            

BAR 15.00 – 18.00    Stefan Ypma / Dea Ossel    

BAR 15.00 – 19.30    Peter Ypma   

 DERUSTiT HOUSE    

14.00 uur tot 17.00 uur     Familie Hofman        

SLUITDIENST           Peter Ypma